AKTİVİTELERİMİZ

Yurtobada bizlerle birlikte deneyimleyebileceğiniz bazı aktiviteleri listeledik. Tabi hepsi bunlarla sınırlı değil. Salıncaklarda sallanabilir, hamaklara gömülüp kitap okuyabilirsiniz; közde pişmiş Türk Kahvenizi yudumlayabilir, akşam kamp ateşinde kestane ve marshmallow pişirebilirsiniz; Yıldız Dağlarının eteklerindeki vadileri, dereleri ve su kaynaklarını keşfedebilir ve kışın kızaklar ile kayabilirsiniz. Anlatması uzun oluyormuş, en iyisi siz gelin bu saydığımız aktiviteleri beraber yapalım :)

Bisiklet Turları

İster orman patikalarında, ister mutlu dere yakınlarında bisiklet turlarına katılabilirsiniz.

Doğal ve Yöresel Lezzetler

Sabah kümesten taze toplanmış yumurtalar ve tamamı doğal üretilmiş malzemelerle kahvaltı yapmak sizce de hoş bir deneyim olmaz mıydı?

Yeni Dostlar Edinin

İster obamızda bulunan keçi, eşek, kaz, tavuk ve köpek gibi dostlarımızla tanışabilir; ister doğada kaplumbağa ve yengeç gibi canlılarla dost olabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Doğayı Keşfe Çıkın

Dilerseniz orman içinde mantar veya yabani meyve avına çıkabilir, dilerseniz Mutlu Deresini üzerinde eski değirmen kalıntılarını ve Volcan Köprsünü keşfe çıkıp yaz aylarında derenin serin sularında rahatlayabilirsiniz.

Geleneksel Okçuluğu Deneyin

Özel üretim, geleneksel ok ve yaylarımız ve havalı tüfeklerimiz ile atıcılık yeteneklerinizi sınayın.

Kendinize Zaman Ayırın

En önemlisi de şehrin ve gündelik yaşamın stresinden uzaklaşıp kendinizi dinleyin, anın ve doğanın tadını çıkarın.

Demirköy İlçesi, Armutveren Köyü yakınlarında, Eski Değirmen Mevkinde, Yurtoba/Kırklareli.